dcsimg Johto ja hallinto - Ramboll Finland Oy
    
|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Johto ja hallinto

Ramboll Finlandin johtoryhmään kuuluvat toimitusjohtaja, talousjohtaja ja toimialojen johtajat.

 

Johdon yhteystiedot

Henkilökuntamme sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@ramboll.fi.
Kari Onniselkä
Kari Onniselkä
Toimitusjohtaja
+358 40 595 0505
kari.onniselka@ramboll.fi
Simo Lehtisalo
Talousjohtaja
+358 40 567 1923
simo.lehtisalo@ramboll.fi
Mikko Leppänen
Mikko Leppänen
Tekninen johtaja, infra
+358 400 425 914
mikko.leppanen@ramboll.fi
Jarkko Niittymäki
Johtaja, infra
+358 40 750 1169
jarkko.niittymaki@ramboll.fi
Juha Valtari
Johtaja, kiinteistöt ja rakentaminen
+358 40 090 8817
juha.valtari@ramboll.fi
Valtter Kari
Johtaja, projektinjohto ja kiinteistökonsultointi
+358 40 740 8370
valtter.kari@ramboll.fi
Kai Vakkila
Johtaja, vesi
+358 40 550 4177
kai.vakkila@ramboll.fi
Leena Lindell
Johtaja, lakiasiat
+358 40 7400 744
leena.lindell@ramboll.fi
Minna Koisti
Johtaja, henkilöstöhallinto
+358 40 6896 263
minna.koisti@ramboll.fi
Karoliina Lehmusvirta
Johtaja, markkinointi ja viestintä
+358 40 581 3710
karoliina.lehmusvirta@ramboll.fi
Kari Melander
Johtaja, hankekehitys
+358 400 922 501
kari.melander@ramboll.fi
Kirsi Keituri, johdon assistentti, Ramboll Finland
Kirsi Keituri
Johdon Assistentti
+358 40 758 1390
kirsi.keituri@ramboll.fi
Mikko Kemiläinen
Johtaja, Ramboll Management Consulting
+358 40 451 4156
mikko.kemilainen@ramboll.fi
Jaana Tyynismaa
Johtaja, Ympäristö ja terveys
+358 40 568 2642
jaana.tyynismaa@ramboll.fi