dcsimg Johdon konsultointi - Ramboll Finland Oy
     
|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Johdon konsultointi

 

Arvioinnit & selvitykset

Katri haila, konsultointi, Ramboll Finland
Katri Haila
Senior Consultant
+358 50 5649 741
katri.haila@ramboll.fi
Risto Karinen
Manager, Ramboll Management Consulting
+358 50 535 1820
risto.karinen@ramboll.fi

Koulutukset & valmennukset

Juha Arikoski
Director, Leadership
+358414666024
juha.arikoski@ramboll.fi
Mikko Kemiläinen
Johtaja, Ramboll Management Consulting
+358 40 451 4156
mikko.kemilainen@ramboll.fi

Liiketoiminnan kehittaminen

Maarit Vuorela, Smart city, johtaja, Ramboll Finland
Maarit Vuorela
Director, Management Consulting
+358 40 070 2339
maarit.vuorela@ramboll.fi
Heikki Rannikko
Senior Researcher, Ramboll Management Consulting
+358 (50) 5834167
heikki.rannikko@ramboll.fi

Strategiat ja prosessit

Janne Marniemi
Director
+358 40 704 6318
janne.marniemi@ramboll.fi
Risto Karinen
Manager, Ramboll Management Consulting
+358 50 535 1820
risto.karinen@ramboll.fi